Rozë

Françeska Jaçe tregon gjoksin nga makina luksoze

Autori: Gazeta inFokus 10:51 | 03 June 2020

Françeska Jaçe është nga vajzat e showbizit më të shumë përfolura për jetën e luksit dhe për format bombastike që ka.

Sa herë që Françeska poston diçka në rrjetet sociale do të bëj zhurmë, kjo sepse bukuroshja kujdeset që brenda fotos apo videos të postuar të ketë ngacmime për publikun.

Me foton e fundit Françeska po bën vërtet zhurmë duke pozuar gati topless nga makina luksoze.

Edhe kjo foto e bukuroshes nuk mund të kalonte pa mijëra like dhe komente.

Të tjera