Rozë

Françeska frikësohet nga syri i keq

Autori: Gazeta inFokus 16:47 | 19 November 2020

Françeska Jaçe edhe këtë herë u sigurua që ta marrë vëmendjen e ndjekësve.

E veshur me një fustan shumëngjyrësh, ajo vuri në pah trupin seksi, madje frikësohet se mos po i bien mësysh.

Pranë postimit të fotos Françeska e ka vendosur një sy blu, të njëjtën gjë e kanë bërë edhe fansat e shumtë të saj.

Kujtojmë se Françeska Jaçe dy ditë më parë pësoi një aksident në Vlorë, por fatmirësisht nuk u lëndua.

Tani që është gjallë dhe shëndosh nuk po ndalon me publikimin e fotove atraktive për të qëndruar sa më afër njerëzve që e duan.

Të tjera