Rozë

Fotot më të nxehta me bikini nga yjet botërore (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:27 | 03 August 2022

Të famshmet si Jennifer Lopez, Kim Kardashian, Dua Lipa apo dhe shumë të tjera, nuk dështojnë kurrë të sjellin nxehtësinë – për të mos përmendur frymëzimin me veshjet e tyre në “Instagram” me fotot e tyre seksi me bikini.

Më poshtë janë disa nga fotot më të nxehta të vajzave të njohura me rroba banje të vitit 2022 deri më tani.

Salma Hayek

Alessandra Ambrosio dhe Anja Ambrosio Mazur

Camila Cabello

Christie Brinkley

Lori Harvey

Kendall Jenner

Kim Kardashian

Dua Lipa

Ema Roberts

Bebe Rexha

Jennifer Lopez

Të tjera