Rozë

FOTOT/ Icardi publikon fotot e Wandas në shtrat komplet të zhveshur

Autori: Gazeta inFokus 08:36 | 22 November 2021

Me sa duket, Mauro Icardi dhe Wanda Nara i kanë zgjidhur problemet që patën dhe tani po e shijojnë sërish jetën bashkëshortore.

Problemet qe tyre zunë vendet kryesore të lajmeve rozë në dy muajt e fundit, por duket se tashmë çifti po kalon një periudhë të mirë.

Sulmuesi i PSG-së sot në mëngjes postoi në Instagram një fotografi nudo të Wandas në shtrat. Siç duket nuk është aspak fanatik.

Etiketa:

Të tjera