Rozë

Fotografohet me një vajzë misterioze në palestër, Cozman nxit spekulimet e ka nisur një lidhje të re

Autori: Gazeta inFokus 11:14 | 18 November 2021

Reperi i njohur shqiptar, Cozman, muaj më parë ishte në lidhje me bukuroshen Fjolla Myftiu.

Çifti u ndanë për shkak të mos-pajtimeve me njëri-tjetrin, teksa kjo e fundit në një intervistë në Top Channel ishte shprehur se marrëdhënia me tyre ishte konsumuar duke kaluar në doza toksike dhe xhelozie.

Ndërkohë, vet reperi nga Prishtina nuk bëri ndonjë reagim lidhur me ngjarjen, duke preferuar të qëndrojë në heshtje.

Mirëpo së fundmi, ai vendosi që t’i ngacmojë ndjekësit e tij në InstaStory, përmes një fotografie të publikuar nga palestra, ku shihet nën shoqërinë e një femre.

Ai nuk e zbulon identitetin e vajzës që është fotografuar me të, duke shfaqur thjeshtë pjesën e pasme të trupit të saj me të pasmet në fokus.

Kaq ka mjaftuar që fansat të fillojnë hamendësimet për një lidhje të re të mundshme të tij, pak kohë pasi ai i dha lidhjes së tij me Fjollën.

Megjithëse mund të jenë thjeshtë miq nga palestra, fotografia në fjalë ka ngjallur mjaft diskutime te ndjekësit e shumtë të reperit në rrjetet sociale.

Etiketa:

Të tjera