Rozë

Fotografitë e reja të Dafinës po çmendin të gjithë

Autori: Gazeta inFokus 20:27 | 20 May 2020

Këngëtarja Dafina Zeqira ka postuar së fundmi disa fotografi për të cilat po merr shumë befasuar të gjithë për të mirë, transmeton Gazeta Metro.

E njohur për eksperimentet që bënë me dukjen e sajë, kësaj here ajo ka ardhur shumë e butë dhe shumë femërore.

Për grimin e saj është kujtesur Arbër Bytyqi, ndërsa fotografitë janë shkrepur me anë të syri të mpreht të Jeton Bylykbashit.

View this post on Instagram

Turn the lights on……

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Ndryshe projekti i fundit i Dafinës është bashkëpunimi i saj me Criket që mbanë titullin “A je pendu”

Të tjera