Rozë

FOTO/ Vajzat që u larguan nga i ftohti në Shqipëri për diellin e Dubait

Autori: Gazeta inFokus 13:43 | 19 February 2021

Ndërsa Shqipëria u përball këto ditë me një kohë të acartë, shumë nga vajzat e njohura të shou bizz-it në Tiranë, kanë fluturuar drejt Dubait.

Ato kanë postuar dhjetëra foto në rrjetet sociale, nga hotelet luksoze ku qendrojnë, deri tek drekat e darkat, apo edhe udhëtimin me charter personal.

Nuk dihet se nga i sigurojnë të ardhurat për një jetë të tillë “ëndrrash”, por interesant është fakti se të gjitha shfaqen vetëm në foto.

Më poshtë po sjellim fotot e vetëm disa prej tyre, të cilat kanë mësyrë këto ditë të ftohta Dubain e ngrohtë, ku shkojnë gjithë pasanikët e botës të paktën njëherë.

Ndryshe nga vajzat tona të njohura të ekranit, të cilat shkojnë dy apo tre herë në vit.

VIDEO_ Ronaldo dhe Georgina ‘rrisin temperaturat’, banjo romantike në borë – Ora News

Të tjera