Rozë

Foto “toples” në Instagram, basketbollistja italiane zhvishet dhe nuk lë vend për imagjinatën

Autori: Gazeta inFokus 23:42 | 21 May 2020

Valentina Vinjali vijon të jetë e papërmbajtshme në rrjetet sociale. Basketbollistja dhe modelja seksi nga Italia ka provokuar në “Instagram” me disa foto vërtetë “të nxehta”.

Ajo shfaqet “topless” duke bërë “selfie” para pasqyrës. Postimin i bukuroshes ka marrë një mori me pëlqime dhe komplimente nga 2.3 milionë ndjekësit, që modelja ka në rrjetin social./Panorama/

Të tjera