Lifestyle

FOTO/ Si bëhet pazar në kohën e koronavirusit

Autori: Gazeta inFokus 10:14 | 26 March 2020

Koronavirusi nuk është një shaka dhe kjo tashmë është provuar. Për t’u mbrotjur nga ky rrezik, qytetarët në mbarë botën janë izoluar dhe masat e marra janë drastike.

Por ka nga ata njerëz që kanë vendosur të përdorin metoda nga më të ndryshmet për të shmangur infektimin.

Një burrë dhe një grua në Zelandën e re janë parë të “blinduar” në supermarket nga frika e COVID-19.

Shitësit thanë për mediat e huaja se ishin tronditur kur panë masat dramatike të çiftit.

“Ishte padyshim një befasi”, rrëfyen ata.

Të tjera