Lifestyle

FOTO/ Momentet më poshtëruese të grave të famshme

Autori: Gazeta inFokus 12:38 | 25 March 2020

Askush nuk mund t’i shmangë momentet e sikletshme. Ato pak minuta poshtëruese na turpërojnë për gjithë jetën dhe kjo ndodh më së shumti me personazhet publike.

Por, episode të tilla duhet të merren me sportivitet, sepse në fund të fundit krijojnë pafund të qeshura.

Në fotot e mëposhtme do ju tregojmë disa nga momentet më të sikletshme të personazheve të famshëm.

Të tjera