Rozë

FOTO: Modelja angleze tregon format e tonifikuara në bikini të vogla

Autori: Gazeta inFokus 13:33 | 18 September 2023

Maura Higgins tregoi linjat e tonifikuar ndërsa u zhvesh me bikini të vogla ngjyrë vjollce gjatë udhëtimit të saj në ishujt Fixhi.

32 vjeçarja, dukej e pabesueshme teksa ndau fotot e saj duke shijuar diellin në plazh.
Maura u sigurua që të gjithë sytë të ishin te barku i saj dhe dekolteja mbresëlënëse teksa pozonte përballë një sfondi me gjethe dhe rërë.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
Nga pesë anëtarë të familjes Brezev të trajtuar në Klinikën Zhan Mitrev, vetëm një ka bërë hemofiltrim

Të tjera