Rozë

FOTO/ Lazio fiton në Champions, tifozja seksi çmend rrjetin

Autori: Gazeta inFokus 14:05 | 25 November 2020

Lazio fitoi mbrëmjen e djeshme në Champions League ndaj Zenit, por nga të gjithë tifozët e skuadrës romane më shumë duket se është gëzuar Anna Falchi.

Bukuroshja italiane ka publikuar në Instagramin e saj një foto “hot” ku shfaqet me fanellën e Ciro Immobiles.

“Një duartrokitje për skuadrën time të zemrës dhe për Ciro Immobilen. Pas 3 minutash, 25 pasimesh pa humbur topin, një supergol. Ndeshja në këmbët e tij”, shkruan mbi foto Falchi.

Të tjera