Rozë

FOTO/ Demi Rose ‘çmend’ rrjetin me fotot plotësisht e zhveshur në Meksikë

Autori: Gazeta inFokus 12:12 | 11 October 2021

Demi Rose është një ndër modelet më provokuese në Instagram. Ajo shquhet për format e saj bombastike dhe këtë herë është shfaqur plotësisht e zhveshur në rrjete sociale.

Me detin në sfond, duke treguar plotësisht të pasmet, Rose ‘çmendi’ fansat. ‘De ja vu’, shkruan modelja në postimin e fundit nga Meksika.

Etiketa:

Të tjera