Lajme

Foshnja e parë në vitin 2022 në Klinikën e Gjinekologjisë u lind në 00:01

Autori: Gazeta inFokus 09:37 | 01 January 2022

Në orën 00:01 në Klinikën e Gjinekologjisë të QKUK-së, ka lindur foshnja e parë për vitin 2022.

Foshnja e parë për vitin 2022 është e gjinisë mashkullore.

Nëna është nga Prishtina, Hajrije Shabani dhe ky është fëmija i parë i saj.

Këtë lajm e ka bërë të ditur për KosovaPress, drejtori i Klinikës, Jakup Ismaili.

Të tjera