Lajme

Fortunë në Shkup, dalin pamjet

Autori: Gazeta inFokus 16:53 | 02 July 2022

Mot i keq e ka përfshirë sot pasdite Shkupin.

Furtuna që ka kaluar në kryeqytetin e Maqedonisë së Veriut ka lënë pas vete drunj të shkulur dhe të rrëzuar, vetura të dëmtuara, kurse për momentin nuk ka informacione për persona të lenduar.

Furtuna është përcjellur me shi, breshër dhe erë të fuqishme.

Furtuna është përcjellur me shi, breshër dhe erë të fuqishme.

Të tjera