Sport

Formacioni i vitit në Premierligë, shikoni sa futbollistë ka Chelsea (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:54 | 15 May 2017
“Goal” ka publikuar formacionin më të mirë të sezonit në Premierligë.

Ai dominohet tërësisht nga futbollistët e kampionit të ri, Chelseat.

Skuadra londineze paraqitet me pesë lojtarë në 11-shen e vitit, përcjellë “Lajmi.net”.

Ndërkohë, dy futbollistë ka Tottenham, ndërsa nga një Liverpool, Arsenal, Manchester United dhe West Ham.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera