Sport

Formacionet zyrtare: West Ham – Chelsea

Autori: Gazeta inFokus 20:28 | 01 July 2020

Chelsea është mysafire e West Hamit, në duelin e vlefshëm për javën e 32-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 21:15 dhe tashmë të dy trajnerët i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuse të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera