Sport

Formacionet zyrtare: West Ham – Arsenal

Autori: E.M 12:41 | 12 January 2019

Arsenali është mysafir i West Hamit, në kuadër të xhiros së 22-të në Premier League, shkruan Gazeta inFokus.

Xhaka dhe Mustafi janë në formacionin startues.

Ndeshja fillon nga ora 13:30, dhe tanimë janë publikuar formacionet zyrtare nga të dy trajnerët:

Formacionet zyrtare:

 

 

Të tjera