Sport

Formacionet zyrtare: Venezia – Milan

Autori: Gazeta inFokus 12:03 | 09 January 2022

Venezia dhe Milani takohen sot në kuadër të xhiros së 21-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo sfidë nisë nga ora 12:30 dhe zhvillohet në ‘Stadio Pierluigi Penzo’ në Venezia.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ndeshje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera