Sport

Formacionet zyrtare: Valencia – Chelsea

Autori: Gazeta inFokus 18:02 | 27 November 2019

Valencia dhe Chelsea takohen në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Ky takim nisë nga ora 18:55 dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare nga të dy taborët./Gazeta inFokus/

Të tjera