Sport

Formacionet zyrtare: Valencia – Barcelona

Autori: Gazeta inFokus 20:19 | 02 May 2021

Valencia dhe Barcelona takohen sonte në kuadër të xhiros së 34-të në La Liga, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Estadio de Mestalla’.

Katalunasit kanë udhëtuar për tri pikë për të vazhduar garën për titull kampion, kurse vendasit kërkojnë rezultat pozitiv për ta siguruar mbetjen në elitën e futbollit spanjoll.

Tashmë gjithçka është gati për këtë duel dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera