Sport

Formacionet zyrtare: Turqi U21 – Kosovë U21

Autori: Gazeta inFokus 16:30 | 17 November 2020

Turqia U21 dhe Kosova U21 përballen sonte, në kuadër të xhiros së 10-të të kualifikimeve për Kampionatin Evropian ‘EURO 2021”, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 17:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Samsun 19 Mayis Stadyumu’.

Para pak minutave të dy trajnerët i kanë publikuar formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij dueli./Gazeta inFokus/

Të tjera