Sport

Formacionet zyrtare: Trepça ’89 – Besa

Autori: Gazeta inFokus 14:42 | 01 May 2021

Trepça ’89 dhe Besa takohen sot në kuadër të xhiros së 32-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Dueli luhet në stadiumin ‘Riza Lushta’ në Mitrovicë, me fillim nga ora 15:00.

Tashmë janë publikuar formacionet startuese të këtij ballafaqimi.

Gazeta inFokus do t’iu mbaj të informuar për çdo ndryshim rezultati në kohë reale për këtë përballje.

Me poshtë keni 11-shet startuese.

Trepça ’89: Tofiloski, Berisha, Mashau, Nene, Deia, Nimani, Jashari, Arb. Muja, Darëish, Shala, Ard.Muja

Besa: Haxhijaj, Hana, Salihu, Halili, Maliqi, Xhaka, Haxhiu, Brruti, Beseni, Syla, Tahiri./Gazeta inFokus/

Të tjera