Sport

Formacionet zyrtare: Spanjë – Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 19:46 | 31 March 2021

Spanja dhe Kosova takohen sonte në Grupin B, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror ‘Katar2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Estadio Olimpico’ në Sevilla.

Tashmë gjithçka është gati për këtë takim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi.

Gazeta inFokus do t’iu mbaj të informuar në kohë reale për çdo ndryshim rezultati nga këtë përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera