Sport

Formacionet zyrtare: Spanjë – Francë

Autori: Gazeta inFokus 19:56 | 10 October 2021

Spanja dhe Franca takohen sonte në finalen e madhe të Ligës së Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo super përballje nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin “San Siro” në Milano.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ndeshje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera