Sport

Formacionet zyrtare: Shqipëria – Andorra

Autori: Gazeta inFokus 19:33 | 15 November 2021

Kombëtarja e Shqipërisë dhe ajo e Andorrës takohen sonte në kuadër të xhiros së fundit në kualifikimet e Kupës së Botës ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Ballafaqimi mes këtyre dy kombëtareve nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në ‘Air Albania Stadium’ në Tiranë.

Tashmë gjithçka është gati për këtë përballje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Edhe Shqipëria, por edhe Andorra i kanë humbur gjasat për tu kualifikuar në Kampionatin Botëror.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij takimi./Gazeta inFokus/

 

Të tjera