Sport

Formacionet zyrtare: Shkupi – Llapi

Autori: Gazeta inFokus 19:06 | 08 July 2021

Shkupi dhe Llapi takohen sonte në kuadër të ndeshjes së parë në Conference League, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 20:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘National Arena Toshe Proesk’ në Shkup.

Tashmë gjithçka është gati për këtë duel dhe të dy skuadrat i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera