Sport

Formacionet zyrtare: San Marino – Angli  

Autori: Gazeta inFokus 19:58 | 15 November 2021

Kombëtarja e San Marinos dhe ajo e Anglisë takohen sonte në kuadër të xhiros së fundit në kualifikimet e Kupës së Botës ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Ballafaqimi mes këtyre dy kombëtareve nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në ‘San Marino Stadium’.

Tashmë gjithçka është gati për këtë përballje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij takimi./Gazeta inFokus/

Të tjera