Sport

Formacionet zyrtare: Regensburg – Werder Bremen, ky është vendimi për Milot Rashicën

Autori: Gazeta inFokus 17:52 | 07 April 2021

Regensburgu dhe Werder Bremeni takohen sonte në kuadër të çerekfinales së Kupës së Gjermanisë, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja fillon nga ora 18:30 dhe zhvillohet në ‘Jahnstadion Regensburg’

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica, edhe këtë takim e nisë nga minuta e parë për Werder Bremenin.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera