Sport

Formacionet zyrtare: Porto – Liverpool

Autori: Gazeta inFokus 20:04 | 28 September 2021

Porto dhe Liverpooli takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo përballje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Estádio do Dragão’

Tashmë gjithçka është gati për këtë ndeshje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera