Sport

Formacionet zyrtare: Porto – Chelsea

Autori: Gazeta inFokus 20:08 | 07 April 2021

Porto dhe Chelsea takohen sonte në duelin e parë të vlefshëm për çerekfinale të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Estadio Ramón Sánchez Pizjuán’ në Sevilla.

Tashmë gjithçka është gati për këtë përballje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera