Sport

Formacionet zyrtare: Napoli – Milan

Autori: Gazeta inFokus 19:49 | 22 November 2020

Napoli dhe Milani përballen sonte në kryendeshjen e javës së 8-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘San Paolo’.

Para pak minutave të dy skuadrat i kanë publikuar formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi.

Te Napoli mungojnë Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj që të dy këta të infektuar me koronavirus.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij takimi./Gazeta inFokus/

Të tjera