Sport

Formacionet zyrtare: Napoli dhe Fiorentina, ky është vendimi për Amir Rrahmanin

Autori: Gazeta inFokus 17:10 | 13 January 2022

Napoli dhe Fiorentina takohen sonte në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Italisë, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 18:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Diego Armando Maradona’ në qytetin e Napolit.

Tashmë gjithçka është gati për këtë duel dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Kapiteni i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, si zakonisht edhe këtë ballafaqim e nisë nga minuta e parë për napolitanët.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje, e cila pritet të jetë mjaftë interesante./Gazeta inFokus/

Të tjera