Sport

Formacionet zyrtare: Nantes – Reims, ky është vendimi për Berishën dhe Zenelin

Autori: Gazeta inFokus 20:24 | 03 March 2021

Nantes sonte pret Reims, në kuadër të xhiros së 28-të në Ligën e Parë në Francë, shkruan Gazeta inFokus.

Dueli nisë me fillim nga ora 21:00, në stadiumin ‘Stade de la Beaujoire’.

Tashmë janë publikuar formacionet startuese të këtij ballafaqimi, ku ndeshjen nga minuta e parë për Reims do ta nisin dyshja kosovare Arbër Zeneli dhe Valon Berisha./Gazeta inFokus/

Të tjera