Sport

Formacionet zyrtare: Milan – Athletico Madrid

Autori: Gazeta inFokus 20:12 | 28 September 2021

Milani dhe Athletico Madridi takohen sonte në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo super përballje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘San Siro’ në Milano.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ndeshje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera