Sport

Formacionet zyrtare: Manchester United – Wolves

Autori: Gazeta inFokus 20:12 | 15 January 2020

Manchester Unitedi dhe Wolvesi takohen në duelin kthyes në kuadër të Kupës së Anglisë, shkruan Gazeta inFokus.

Pasi nuk arritën ta zgjedhin fituesin në ndeshje e parë, të dy këto skuadra sonte në ‘Old Trafford’ do ti matin forcat për të parë së cila do kaloj në raundin tjetër.

Ndeshja nisë nga ora 20:45 dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare nga të dy trajnerët.

Më poshtë keni 11-shet zyrtare të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera