Sport

Formacionet zyrtare: Manchester United – Tottenham

Autori: Gazeta inFokus 19:56 | 04 December 2019

Manchester Unitedi e pret Tottenham Hotspurin në duelin e javës së pesëmbëdhjetë në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Jose Mourinho rikthehet në “Old Trafford” pasi një viti, por kësaj herë në stolin e Tottnehamit.

Ndeshja nisë nga ora 20:30 dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera