Sport

Formacionet zyrtare: Manchester United – Roma

Autori: Gazeta inFokus 20:23 | 29 April 2021

Manchester Unitedi dhe Roma takohen sonte në kuadër të gjysmëfinales së parë në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta inFokus.

Ky duel nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’.

Tashmë gjithçka është gati dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimit./Gazeta inFokus/

Të tjera