Sport

Formacionet zyrtare: Manchester United – Brighton

Autori: Gazeta inFokus 20:00 | 04 April 2021

Manchester Uniteti dhe Brightoni takohen sonte në kuadër të xhiros së 30-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 20:30 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’.

Tashmë gjithçka është gati për këtë përballje dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera