Sport

Formacionet zyrtare: Manchester United – Aston Villa

Autori: Gazeta inFokus 16:40 | 01 December 2019

Manchester Unitedi e pret në shtëpi Aston Villan në duelin e vlefshëm për javën e katërmbëdhjetë në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Takimi nisë nga ora 17:30 dhe zhvillohet në stadiumin “Old Trafford” në Manchester.

Para pak minutave janë publikuar edhe formacionet zyrtare të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

 

Të tjera