Sport

Formacionet zyrtare: Manchester United – Aston Villa

Autori: Gazeta inFokus 20:27 | 10 January 2022

Manchester Unitedi dhe Aston Villa takohen sonte në kuadër të FA Cup, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo përballje nisë nga ora 20:55 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’ në Manchester.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj sfide./Gazeta inFokus/

Të tjera