Sport

Formacionet zyrtare: Manchester City – PSG

Autori: Gazeta inFokus 20:20 | 04 May 2021

Manchester City dhe PSG do ta luajnë sonte duelin kthyes në kuadër të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘ETIHAD’ në Macnhester.

Tashmë gjithçka është gati dhe të dy taborët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Kujtojmë se sfidën e parë të luajtur në Paris, fitore kishte shënuar Manchester City me rezultat 1-2.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera