Sport

Formacionet zyrtare: Manchester City – PSG

Autori: Gazeta inFokus 19:46 | 24 November 2021

Sonte do të zhvillohet njëra prej ndeshjeve më të forta në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Manchester City është nikoqir i PSG-së, në takimin e vlefshëm për xhiron e pestë të Grupit A.

Kjo super përballje fillon nga ora 21:00 dhe zhvillohet në ‘Etihad Stadium’ në Manchester.

Tashmë gjithçka është gati për këtë duel dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj super ndeshje./Gazeta inFokus/

Të tjera