Sport

Formacionet zyrtare: Liverpool – Shrewsbury Town

Autori: Gazeta inFokus 14:35 | 09 January 2022

Liverpooli dhe Shrewsbury Towni takohet sot në kuadër të 1/32 së finales në FA Cup, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo ndeshje nisë nga ora 15:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’.

Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj përballje./Gazeta inFokus/

Të tjera