Sport

Formacionet zyrtare: Liverpool – Napoli

Autori: Gazeta inFokus 20:03 | 27 November 2019

Liverpooli është nikoqir i Napolit në duelin e vlefshëm për xhiron e pestë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Ky takim zhvillohet në stadiumin “Anfield Road” në Liverpool dhe nisë nga ora 21:00.

Para këtij dueli The Reds renditen të parët në grupin E me 9 pikë, ndërsa Napolitanët renditen të dytit me 8 pikë

Më poshtë keni formacionet zyrtare të publikuara para pak minutave nga të dy taborët./Gazeta inFokus/

Të tjera