Sport

Formacionet zyrtare: Lituani – Shqipëri

Autori: Gazeta inFokus 16:46 | 14 October 2020

Lituania dhe Shqipëria takohen në kuadër të xhiros së katërt të Ligës C të Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 18:00 dhe tashmë të dy kombëtaret i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Më poshtë keni 11-shet startuese./Gazeta inFokus/

Të tjera