Sport

Formacionet zyrtare: Leipzig – Bayern Munich

Autori: Gazeta inFokus 14:57 | 13 May 2017

Leipzig dhe Bayern Munich kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në Bundesligë.

Leipzig: Gulácsi – Bernardo, Sabitzer, Keita, Poulsen, Forsberg, Werner, Ilsanker, Upamecano, Demme (C), Compper.

Bayern Munich: Starke – Lahm , J. Boateng , Alaba , Juan Bernat – Kimmich , Xabi Alonso – Robben , Thiago , F. Ribery – Lewandowski.

Mitrev me letër drejtuar Komitetit të Helsinkit: Ka një sulm të organizuar kundër meje

Të tjera