Sport

Formacionet zyrtare: Leeds – Arsenal, ky është vendimi për Granit Xhakën

Autori: Gazeta inFokus 16:40 | 22 November 2020

Leedsi dhe Arsenali përballen sonte në kuadër të xhiros së 9-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 17:30 dhe zhvillohet në stadiumin “Elland Road”.

Para pak minutave të dy skuadrat i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Futbollisti nga Prishtina, Granit Xhaka, luan nga minuta e parë për ‘topçinjtë’, ndërsa Shkodran Mustafi gjendet në bankë rezervë.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij ballafaqimi./Gazeta inFokus/

Të tjera