Sport

Formacionet zyrtare: Lazio – Sampdoria, ky është vendimi për Vedat Muriqin

Autori: Gazeta inFokus 14:34 | 20 February 2021

Lazio dhe Sampdoria takohen sot, në kuadër të xhiros së 23-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Dueli nisë nga ora 15:00, në stadiumin ‘Stadio Olimpico’.

Tashmë janë publikaur formacionet startuese të këtij dueli, të cilat mund t’i gjeni me poshtë.

Këtë ndeshje nga banka rezervë pritet ta nisë sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi.

Ja njëmbëdhjetshët startuese./Gazeta inFokus/

Lazio

Sampdoria

Të tjera