Sport

Formacionet zyrtare: Lazio – Cremonese, ky është vendimi për Valon Berishën

Autori: Gazeta inFokus 17:16 | 14 January 2020

Lazio është nikoqir i Cremoneses, në kuadër të Coppa Italia, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 18:00 dhe zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’ në Romë.

Para pak minutave janë publikuar formacionet zyrtare nga të dy trajnerët.

Mesfushori i Koosvës, Valon Berisha pas një kohë të gjatë me në fund gjendet në formacion bazë.

Më poshtë keni 11-shet startuse./Gazeta inFokus/

 

Të tjera